Select Language
whatsapp
CAMPAIGN FORM
GET INFORMATION ABOUT CAMPAIGNS

İstanbul / Küçükçekmece - 01

Our Projects
İstanbul / Küçükçekmece - 01

İstanbul / Küçükçekmece - 01

“Millet Bahçesine bitişik E-5'e cephe konumu ile İstanbulun en gözde yatırım projesi”

Keleş Center’ta birçok ayrıcalığa tek bir anahtar ile sahip olacaksınız. Evet! Bir anahtar ile kaliteli bir hayatın, huzurlu bir yuvanın ve kârlı bir yatırımın kapılarını ardına kadar açacaksınız.
Şehrin en prestijli noktalarından birinde, sosyal yaşam üniteleri ile ayrıcalıklı bir yaşam sunan Keleş Center bölgenin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlandı.
Residence, Ofis ve Mağaza olarak üç farklı üniteden oluşan dev yapı, bu ayrıcalığı sayesinde evinizden uzaklaşmadan ihtiyacınız olan her şeye bir adımda ulaşabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlandı.

HER AYRINTISINDA HUZUR SAKLI, KALITELI YAŞAM ALANLARI!

Kaliteli ürünler, kusursuz işçilikler ve profesyonel ellerin buluşmasıyla mükemmelliği sizler için yakaladık! Kozmopolit bir bakış açısı ile tasarlanan Keleş Center’ta lüksün tanımı yeniden yapılıyor. Sahip olduğu ikonik mimariye entegre edilen iç mekân tasarımı ile projedeki eşsiz uyum insanlara huzur veriyor. Ayrıca kreatif ayrıntıları ve yaşam alanınıza ekstra hacim kazandıracak fikirleri ile Keleş Center’ta konfor ve kalite “standart.”

DÜNYA MARKALARI

Modern mimarida her metrekare sizin için özel olarak tasarlandı. Dünya markalarını tercih eden projemizde, en kalitetli üreticilerin ürünlerini bulabilecek, her metrekaresinde keyif alacaksınız. Fonksiyonel daire ve ofis planları ile konforlu yaşam bu projede lüks değil, standart…

Keleş Center’ta Huzurunuz Güvende!”

Şehrin temposunu ve kargaşasını arkanızda bırakıp evinize huzurla girebilmeniz için Keleş Center’ta 7/24 vardiyalı olarak hizmet veren profesyonel güvenlik ekipleri ve kayıtlı kamera sistemleri yer alıyor. Rahat ve kaliteli bir yaşamın temel önceliği olan güvenlik için gerekli bütün ayrıntıları bünyesinde barındıran Keleş Center’ta huzurunuz güvende!

 

Daire Tipleri ve Fiyatları;

     

Type

Min m²

Max m²

Min Price

Max Price

1+1

64m²

93m²

759.000 ₺

988.700 ₺

2+1

104m²

104m²

1.049.000 ₺

1.118.000 ₺

Would you like to be a Real Estate Consultant?

We will help you develop your career and growth.
Human Resources