Select Language
whatsapp
CAMPAIGN FORM
GET INFORMATION ABOUT CAMPAIGNS

İstanbul / Şişli - 01

Our Projects
İstanbul / Şişli - 01

İstanbul / Şişli - 01

REZİDANS MERKEZİNDEYAŞAMVAR!
İstanbul’a nefes aldıracak parkı, açık ve kapalı alanlardaki keyif dolu bistroları, kafeleri, restoranları, onlarca özel lezzetin bir arada sunulduğu yepyeni Food Hall konsepti, pazar alanı, sinema salonları, tiyatro sahnesi, fitness kulübü, spa ve etkinlik meydanıyla hayata bambaşka keyifler katacak şehrin en enerjik noktası... Hayata tat katan tüm keyifler şehrin en güzel tarafında Torun Center’da.

GÖZ ALICIBİR YAŞAM
42 katlı rezidans kulesinde 1+1’den 4+1’e, 100 ile 425 metrekare arası farklı tiplerde daire seçenekleri ve penthouse daireler ihtişamın merkezinde yaşamak isteyenler için tasarlandı. Özel peyzajlı kat bahçeleri, özel balkonlu daire seçenekleri ve temiz hava konforu sunan trickle vent otomatik açılabilir cam sistemleri ile daha iyi bir yaşamın tanımı Torun Center’da.

OFİS
Büyük başarılar tesadüf değildir. Doğru yer ve zamanda yapılan yeni başlangıçlar, büyük adımlarla birleştiğinde zirveye çıkarlar. Şimdi sizi de zirveye, hayalinizdeki büyük hedeflere doğru ilerlemeye davet ediyoruz. Tabii ki doğru zamanda doğru yerden; İstanbul’un ve iş dünyasının merkezinden, Torun Center’daki ofisinizden...

İSTANBUL'UNEN ÇEKİCİOFİSLERİ
Torun Center’da ofisler şirketlerin ihtiyaç ve beklentilerine paralel iki alternatifli olarak hayata geçirildi. Bahçe ve teraslarıyla yeni ve özgür bir çalışma stili sunan Bahçe Ofisler ve panoramik İstanbul manzarasını katlarına taşıyan ofis kule iş dünyasına farklı bakış açısı sunuyor.

KONSEPT
İstanbul’un en yeni, en merkezi projesi! İki kıtayı bir araya getiren büyük kentin birleştirici özelliğinden ilhamını alan Torun Center; ev, iş ve sosyal yaşamı aynı projede buluşturarak İstanbul’a taze bir soluk getiriyor.

MERKEZİNDE KEYİF VAR!
İstanbul’a nefes aldıracak parkı, açık ve kapalı alanlardaki keyif dolu bistroları, kafeleri, restoranları, onlarca özel lezzetin bir arada sunulduğu yepyeni Food Hall konsepti, pazar alanı, sinema salonları, tiyatro sahnesi, fitness kulübü, spa ve etkinlik meydanıyla hayata bambaşka keyifler katacak şehrin en enerjik noktası Hayata tat katan tüm keyifler şehrin en güzel tarafında Torun Center’da

SAHNE
İstanbul’un en merkezi iş ve yaşam aksı Mecidiyeköy’ün cehresini değiştiren ve İstanbul’a kültür, sanat ve lezzeti bir arada sunan modern bir kent meydanı kazandıran Torun Center, Devlet Tiyatroları Mecidiyeköy Sahneleri’ne ev sahipliği yapmaktadır.

GÖZ ALICI MİMARİ,ETKİLEYİCİ MANZARA
Ağahan Ödüllü Mimar Emre Arolat tarafından bitkilerin güneşe doğru yönlenmesi anlamına gelen “tropizm” yorumundan esinlenerek tasarlanan kuleler, tüm cepheleriyle başta İstanbul Boğazı olmak üzere Marmara Denizi’ne kadar uzanan kentin farklı panoramik manzaralarını gözler önüne seriyor.

DAİRE TİPLERİ VE FİYATLAR;

       
Type Min m² Max m² Min Price Max Price
1+1 97.23m² 115.74m² $ 479.000 $ 970.000
2+1 144.41m² 233.23m² $ 633.000 $ 2.878.000
3+1 241.64m² 245.65m² $ 1.079.000 $ 1.943.000
4+1 299.01m² 407.15m² $ 2.875.000 $ 4.664.000

ÖDEME PLANI : 50% PEŞİN - 50% 24 AY TAKSİT
İNSTALMENT PLAN : 50% CASH - 50% ON 24 MONTHS

Would you like to be a Real Estate Consultant?

We will help you develop your career and growth.
Human Resources